Kvalitné

Záclony

Hľadáte záclonu do detskej izbičky? V ponuke máme veselé a nápadité detské záclony, ktoré sa budú páčiť nielen Vašim deťom, ale i Vám! U nás nájdete aj záclony s detskými hrdinami, rozprávkovými postavičkami, ktoré deti poznajú nielen z televízie.

Ďalej

Kvalitné, luxusné

ZÁVESY

V ponuke máme širokú škálu materiálov, z ktorých je možnosť krásneho výberu k rôznym typom zariadení jednotlivých miestností (či je nábytok moderný, rustikálny, alebo provensálsky, vintage, v ponuke je i veľké množstvo detských motívov), aby zároveň spĺňal požadovanú funkciu v miestnosti, či sa jedná o farebné škály, nehorľavé alebo zatemňujúce látky.

ĎALEJ..

Tieniaca technika

LUXUSNÉ ROLETKY

Luxusné roletky sú prvkom tieniacej techniky, kde sa v prvom rade treba rozhodnúť, akú funkciu má roletka v miestnosti spĺňať. Či bude výslovne zatemňovať miestnosť nepriepustnou látkou svetla, alebo bude slúžiť ako dekorácia, kde na výber máme v ponuke veľké množstvo krásnych látok.

ĎALEJ...

Interiérové štúdio REBEKA
Falešníka 10 – (za OD Kaufland)
Prievidza 971 01

Telefonický kontakt:
0915 894 006 Bajcsiová
0907 890 555 Piačeková
0918 842 419

info.rebeka@gmail.com

Šitie záclon a závesov, návrhy a zameranie

Zaoberáme sa návrhmi a kompletným riešením interiérových textilných dekorácií, predávame záclony, závesy, dekoratívne doplnky, tieniacu techniku aj závesné systémy. Zmyslom našej práce je individuálny prístup k zákazníkovi a spracovanie optimálneho návrhu. Odborné zameranie vo Vašom interiéri a spracovanie cenového návrhu je u nás ZADARMO.

Pre závesy aj záclony je samozrejmosťou vysoká kvalita dodávaných materiálov a služieb, odborné ušitie, inštalácia s možnosťou údržby a opätovnej inštalácie. Závesy aj záclony si môžete pozrieť, buď v našej vzorkovni alebo priamo vo Vašom interiéri pri konzultácii s dizajnérom. Závesy ponúkame vo veľkej farebnej škále vrátane zatemňovacích látok /blackout /od bielej až po tmavé odtiene. Môžu slúžiť, buď ako čiastočné alebo úplné zatemnenie okenného alebo dverného otvoru, alebo prípadne len na dekoratívne účely interiéru.

Naša ponuka služieb  

  • Návšteva dizajnéra zadarmo     
  • Zameranie v interiéri     
  • Konzultácie, návrhy     
  • Výber materiálu pre záclony, závesy     
  • Odborné ušitie záclon, závesov, rímskych roliet, japonských stien     
  • Montáž závesných systémov     
  • Inštalácia dekorácií     
  • Ušitie obrusov, prestieraní, dekoratívnych vankúšikov     

Našimi zákazníkmi sú majitelia bytov, domov, ale aj verejných interiérov, ako sú kancelárie, reštaurácie, penzióny, hotely, a pod. Ak nevyužijete našu kompletnú ponuku, môžete u nás len nakúpiť záclony, závesy alebo závesné systémy. Radi pre Vás zrealizujeme šitie z donesených materiálov.

Kontaktný formulár

Koľko očí má človek?
E-mail:
Telefón:
Správa:

Významní klienti

REBEKA interiér

Sme moderným štúdiom orientovaným na individuálne požiadavky klienta s orientáciou na originálnosť navrhovaných riešení.

Orientujeme sa aj na navrhovanie vybavenia bytových textilných doplnkov vrátane montáže u našich zákazníkov.

Kontakt interiérové štúdio Rebeka

sample0915 894 006  Bajcsiová
0907 890 555  Piačeková
0918 842 419

sampleTáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Falešníka 10 – (za OD Kaufland)
Prievidza 971 01

 

Odborné zameranie a spracovanie cenovej ponuky ZADARMO

Bratislava, Bánovce nad Bebravou, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Bardejov, Bojnice, Bošany, Brezno, Bytča, Čadca, Dolný Kubín, Dubnica nad Váhom, Dunajská Streda, Galanta, Handlová, Hlohovec, Holíč, Hurbanovo, Ilava, Ivanka pri Dunaji, Kežmarok, Kolárovo, Komárno, Košice, Kremnica, Krupina, Leopoldov, Levice, Levoča, Liptovský Hrádok, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Malacky, Martin, Michalovce, Modra, Myjava, Námestovo, Nitra, Nová Dubnica, Nováky, Nové Mesto nad Váhom, Nové Zámky,Partizánske, Pezinok, Piešťany, Podbrezová, Poltár, Poprad, Považská Bystrica, Prešov, Prievidza, Púchov, Rajec, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Senec, Senica, Sereď, Skalica, Sládkovičovo, Sliač, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa, Stará Turá, Stupava, Sučany, Svätý Jur, Svidník, Svit,Šahy, Šaľa, Šamorín, Šenkvice, Šoporňa, Štúrovo, Šurany, Topoľčany, Trenčianske Teplice, Trenčín, Trnava, Trstená, Turany, Turčianske Teplice, Tvrdošín, Veľký Krtíš, Veľký Meder, Vráble, Vrbové, Vrútky, Vysoké Tatry, Zlaté Moravce, Zvolen, Žarnovica, Želiezovce, Žiar nad Hronom, Žilina...